sobota, 24 listopada 2007

Nasza oferta

Na początku XXI wieku mnóstwo firm przespało rewolucję internetową i mimo zaangażowania dużego kapitału, przestało istnieć na rynku. Nie pozwól, żeby ich los spotkał i Ciebie. Plateau Project płynnie wprowadzi Cię w przestrzeń nowego, interaktywnego Internetu. Dotrzemy z Twoją ofertą do klienta, zaangażujemy go w Twoją markę, sprawimy, że Twoja firma zyska wizerunek przedsiębiorstwa interesującego się swoim klientem, aktywnie uczestniczącego w jego życiu, zainteresowaniach.

Oferujemy promocję Twojej oferty zarówno w tradycyjnym 2D Internecie, jak i prowadzenie Twojej marki w wirtualnej rzeczywistości 3D – przede wszystkim na platformie Second Life, z której korzysta już 11 milionów użytkowników.


Oferta Plateau Project obejmuje nie tyle samo stworzenie 3D siedziby Twojej firmy, ale głównie jej aktywne promowanie. To nas wyróżnia, nie zostawiamy Cię samego w nowej, zapewne nieznanej Ci jeszcze rzeczywistości.

Interaktywny Internet, a zwłaszcza jego trójwymiarowa wersja, to olbrzymi potencjał dla biznesu. Myślałeś kiedyś o szkoleniu dla Twoich pracowników przeprowadzonym w wirtualnej rzeczywistości? Zastanawiałeś się nad zorganizowaniem narady online, w pięknym wnętrzu wirtualnej sali konferencyjnej? Nad zaproszeniem swoich klientów na koncert na żywo w Internecie, zapewnieniu im rozrywki niezależnie od tego, gdzie mieszkają i ile kilometrów Was dzieli?

Internet 3D to doskonałe narzędzie komunikacyjne, pomożemy Ci wykorzystać ten potencjał.

Nasza oferta


Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *