piątek, 23 listopada 2007

hello Plateau Project :)

Plateau Project powstał z chęci podzielenia się naszą pasją, jaką jest Internet. Dynamicznie zmieniające się nowe media są tworzone i tworzą zupełnie nową społeczność. Jesteśmy dumni, mogąc być jej częścią. Pozwól nam zostać Twoim przewodnikiem po świecie Internetu przyszłości.


Wiarygodność to interaktywność

Czas martwych stron internetowych już minął. Strona WWW i adres e-mailowy to za mało, by dotrzeć do klienta. Web 2.0 jest już standardem. Internet to blogi i fora. Twój klient szuka aktualizowanych na bieżąco informacji, bezpośredniego kontaktu. Aktywne uczestnictwo w tworzeniu contentu internetowego, to jedyna możliwość dotarcia do potencjalnego klienta. Współczesny użytkownik Internetu nastawiony jest na interakcję. Jeśli mu nie odpowiesz, stracisz go. Bez ineraktywności Twoja oferta jest martwa w sieci. Jeśli nie ma Cię w sieci, nie ma Cię wcale.


Nie zostawaj w tyle

Internet się zmienia. Internet to ludzie, nie komputery. Odborca to jednocześnie aktywny współtwóra contentu.

Plateau Project otworzy Twoją firmę na klienta, na konkretnego, induwidualnego człowieka. Pomożemy Ci dotrzeć z informacją, z Twoją ofertą do klienta. Nie zostawaj w tyle. Twoja oferta musi być prezentowana aktywnie, jeśli ma być zauważona. Twój klient coraz bardziej przyzwyczaja się do takiego modelu pozyskiwania informacji. Plateau Project wie, gdzie musisz być. Pomoże Ci aktywnie istnieć w Inernecie, trzymać rękę na pulsie, nadążać za zmianami. Internet to nasza pasja, aktywne współtworzenie contentu to to, czym zajmujemy się każdego dnia. Powierzając nam promocję Twojej firmy w sieci, zyskujesz pewność, że nie zostaniesz w tyle, że błyskawicznie rozwijające się nowe media i nowe technologie, nie zaskoczą Cię. Twoja informacja będzie się płynnie rozwijać wraz z transformacją Internetu.


Wyprzedź innych

Web 2.0 to standard. Internet rozwija się dalej. Jesteśmy świadkami początku olbrzymiej graficznej transformacji sieci. Dwuwymiarowe strony internetowe już niebawem będą przeżytkiem. Brzmi futurystycznie? Web 2.0 też tak brzmiało, a teraz nikt nie wyobraża sibie Internetu bez blogów i forów dyskusyjnych. Internet 3D stanie się normą. Duże frmy, jak IBM czy Orange już są w fazie testowania stworzonych przez siebie trójwymiarowych platform.

Mercedes, Dell czy Adidas już od dawna mają swoje 3D siedziby, gdzie ich pracownicy obsługują internetowych klientów.

Za trzy, cztery lata 3D w sieci bedzie normą. Możesz poczekać, aż zostaniesz zmuszony do dołączenia do już tam obecnych. Możesz też ich wyprzedzić. Pojawić się w w pełni interaktywnym, trójwymiarowym Inetnecie wraz z pionierami i cieszyć się ugruntowaną pozycją, gdy Twoi konkurenci będą nadrabiać zaległości. Możesz być o krok przed innymi. Wybór należy do Ciebie.
Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *