wtorek, 8 lipca 2008

"Jaki jest Twój avatar" - Second Life w TVN

Nie da się tego zignorować. To morze nowych Rezydentów zalewające polskie SIMy jest nie do przeoczenia. Wszystko za przyczyną reportażu w programie "Uwaga".
Osobiście czekałam na to cudo kilka tygodni. Ciekowość mnie zżerała, bo w końcu nadarzyła się okazja, żeby zobaczyć naszego dzielnego SL bankiera Jacka w okolicznościach nieco bardziej adekwatnych do jego profesji, niż okazywanie na kanapie zażyłości dinozaurowi.

Oczywiście na 15 minut przed rozpoczęciem emisji byłam w lesie. A dokładniej, w supermarkecie. Przemiły pan przepuścił mnie nawet w kolejce, widać, miałam niecierpliwość wymalowana na twarzy (w tym miejscu pozdrawiam pana). 
Tuż przed godziną zero wpadłam do koleżanki z szampanem w ręku. Szampan był niezwiązany, jednak skoro już tak ładnie się złożyło, to można teoretycznie powiedzieć, że wzniosłyśmy toast na cześć naszych gwiazdorskich koleżanek i kolegów avatarów :)

Gdy program się zaczął, wszystkie towarzyszące mi panie zgodnie zamilkły i skierowały oczka na ekran telewizora. Taktownie nie skomentowały, gdy nazbyt emocjonalnie zareagowałam na "można tu robić wszystko, od chodzenia na dyskoteki po pływanie żaglówką". Spoglądnęły tylko na siebie wymownie. 
Grzeczne są i miłe, więc wyraziły nawet zainteresowanie. "Ach, czyli to jest Jacek" albo "A Cyrtyna to kto?", albo "Czym się zajmuje Mad?" padało w takt zmieniających się w telewizorze obrazków. 
O SL nie słyszała jeszcze tylko mama gospodyni. Wyraziła standardowe zaniepokojenie stanem mojej psychiki oraz czyhającym na nas wszystkich matriksem i oddała mi trzy pary przepięknych szpilek. Pewnie, żebym zaczęła się cieszyć RL :)

Dla mnie program w TVN zaowocował nowym obuwiem i potwierdzonym wizerunkiem freaka w RL. Na polskim SL odbił się dobitniej - oto dowód A:


i dowód B (mała, ale jakże znamienna zmiana w opisie na gg):


Niemniej, wszystkich nowoprzybyłych witam serdecznie. Życzę dobrej zabawy i wielu wrażeń. Z tymi, którzy przetwają pierwszy tydzień, rozmówię się póżniej ;)
Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *