wtorek, 19 sierpnia 2008

Wieczór wyborczy w Polskiej Republice

Noc ogłoszenia wyników wyborów do Rządu Tymczasowego Polskiej Republiki okazała się niezspodziewanie uroczysta. Nieoficjalne otwarcie Teatru Królewskiego poruszyło artystyczne dusze. Okazało się, że na widowni siedzi pisarz Pablo Oliveiry, który z typowym dla siebie rozmachem postanowił przemówić potrójnym głosem. Dwie części jego opowiadania Miłość przeczytali Morri i Szerewp. Na potrzeby dyskusji z autorem medium stała się Ayumi, która raz mniej, raz bardziej zadowolona dzielnie recytowała podsyłane jej na IM słowa tajemniczego pisarza.

Połowicznie spontaniczna część artystyczna zakończyła się tuż przed północą. W sam raz, aby przenieść się na Rynek, gdzie miałam przyjemność odczytać wyniki trwającego od środy głosowania.
Zgodnie z wolą Obywateli PR w skład Rządu Tymczasowego weszli Madelaine Sautereau i WoodPaker Barbosa, natomiast z ramienia Królowej Lincoln Beck i Jacek Shuftan.
Gratuluję serdecznie i oddalam się do komnat pałacowych, radować się emeryturą.


Pierwsze namacalne korzyści zasiadanie w rządzie stały się udziałem Mad. Tylko głos ludu ocalił ja przed bezdyskusyjnym banem na wyspie. Na czym polegała jej zbrodnia? Ośmieliła się pojawić w teatrze w lepszym kapeluszu niż królowa! Dowód na zdjęciu poniżej.

Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *