Profesora Sida wizyta na wyspie UMCS

piątek, 11 grudnia 2009

Na SL-owym blogu Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej drgnęło. I chwała Lindenowi, bo już lękałam się najgorszego. Zapowiadany bowiem na początku września koniec drzemki okazał się jedynie chwilowym przebudzeniem podczas przewracania na drugi bok.

Zdaję sobie sprawę z tego, że awatary akademickie zapracowane, niemniej efekty ich krwawicy, zamknięte na prywatnych serwerach, są niedostępne dla śmiertelnych Rezydentów, więc ciężko doceniać.
Czas jednak zetrzeć kurz z lubelskich kamienic, bo już w środę przez Bramę Krakowską wkroczy na Rynek sam ojciec Academii, profesor Sidey Myoo. Mówić będzie o Dziesięciu prawdach o świecie elektronicznym swojego autorstwa, które opublikował był zresztą w letnio-jesiennym numerze zeszłorocznego "Kwartalnika filmowego". Ciekawa jestem, czy Prawdy ewoluowały od czasu, gdy niemal dokładnie rok temu prezentował je podczas inauguracji sali konferencyjnej Polskiej Republiki. Tak czy inaczej, chętnie przyjdę i z radością nie zgodzę się z nimi kolejny raz. Wierzę, że Sid wybaczy.

No i miło niezwykle, że uniwersytet sobie o nas przypomniał.
Do zobaczenia.

Brak komentarzy :

Copyright © Plateau Project by Uzi Boa
Design out of the FlyBird's Box.