czwartek, 29 stycznia 2009

Education Support Faire

Komuś się zdarza czytać te napisy od Lindenów pod paskiem postępu logowania do SL?
Ja czytam zawsze. Zapewnia mi to kojące poczucie łączności z Linden Lab. Dzięki tym kilku codziennym słowom, wiem, że nadal tam są, że czuwają, że wszystko jest ok.
Ufam, że jeśli LL przestanie kiedyś działać, to napiszą i dowiem się o tym podczas 'waiting for region handshake'.

Ale to kiedyś, na ten moment żadnych złych wieści. Wręcz przeciwnie. Zapraszają na targi edukacyjne.
Education Support Faire był już jakiś czas temu zapowiadany na blogu Lindenów i zgodnie z obietnicą rozpoczął się 25 stycznia i potrwa do końca miesiąca. Niezwykle słowni ludzie.
Cztery simy, stykające się w samym centrum pawilonu konferencyjnego, tworzą naprawdę uroczą wyspę, której zeszpecić nie zdołał nawet toporny punkt informacyjny Discovery Education. 

Na rozgrzewkę przed zwiedzaniem możemy skoczyć na szkolny bal. Widać stara się robię, bo uśmiechnęłam się rozczulona widokiem przystrojonej balonami sali gimnastycznej. Niemal zaczęłam przeszukiwać naszą-klasę w poszukiwaniu fotek panów, którzy zajmowali moją uwagę podczas 'wolnych' w podstawówce. Dzięki Bogu przechodzący w pobliżu Mac okazał się tancerzem na tyle wyborowym, że odciągnął moje myśli od sentymentalnych wzruszeń.
Niestety jego zdolności motoryczne nie przełożyły się na intelektualne i zupełnie odpadł podczas zajęć w SL Learning Centre, wprawiając tym samym nauczycielkę w osłupienie, a mnie w zażenowanie. Nie chcąc go budzić, pożegnałyśmy się szeptem i rozeszłyśmy w swoje strony.


Tuż obok, w centralnym miejscu wyspy stoi pawilon, w którym można dowiedzieć się czegoś więcej o prezentowanych na wyspie projektach. Z jakiegoś powodu nie udało mi się dotrzeć do programu targów, ale przypadkiem zupełnym załapałam się na wystąpienie Gentle z Virtual Ability. Swoją drogą, znowu... (zastanawiam się czasem czy to dobrze czy źle, że gdziekolwiek się ruszę, ciągle trafiam na kogoś szerzącego dobrą nowinę VA; ale o tym może innym razem).

Posłuchałam trochę i upewniwszy się, że u Gentle po staremu, ruszyłam na zwiedzanie. Wyspa idealna. Śliczna i pełna treści. Po brzegi wypełniona contentem stworzonym przez ludzi, którym się chce. Nie da się nudzić. Jak dla mnie to wzór wykorzystania potencjału SL.
Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *