piątek, 9 stycznia 2009

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy powraca


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy okazała się nie być jednorazową w Second Life. Ruszyły pierwsze imprezy i przygotowania do wielkiego niedzielnego Finału. 
Wygląda na to, że awatary potrzebują szczytnych idei, żeby wykrzyczeć światu (a przede wszystkim sobie) w twarz, że mają dusze i serca i są pełnowartościowymi członkami społeczeństwa polskiego, a nie nieprzystosowanymi freakami. Pięknie.

W Republice pałeczkę przejął Radosław. Koordynuje inicjatywy naszych klubów. Forumowa, Goal, Rainbow, Sky (w kolejności alfabetycznej :) ) łączą siły i zapraszają w niedzielę na Rynek. Zaczynamy o 17:00, kończymy, jak padnie ostatni DJ. O 20:00 światełko do nieba. W międzyczasie moc atrakcji i cukierków.

Każdy pomaga dzieciom, jak może. Eve z przyjaciółkami tańczą za pieniądze i oddają odpłatnie swoją krew pikselowym wampirom. Misterio oferuje chłostę każdemu, kto wrzuci coś skarbonki WOŚP. Awatary się rozkręcają. Założę się, że za rok fundację zaczną wspierać nasze poczciwe eskorts i będą przeznaczać na ratowanie życia dochody z sesyjek na Skype. Ja ze swojej strony zobowiązuję się namówić Morri, żeby udostępniła tą swoją Suicide Booth i przekazała jakiś procent dochodów awatarowi WOŚP-u.

Piękny ten nasz świat. Do boju awatary kochane, dzieci czekają!

Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *