sobota, 21 marca 2009

Jarmark Republikański 2009


W ciągu kilku najbliższych dni do Polskiej Republiki z wielu stron ściągną handlarze, pragnąc zaoferować swoje towary na tegorocznym jarmarku republikańskim. Już za kilka dni rynek Polskiej Republiki będzie tętnił życiem. Zaroi się od kolorowych straganów, wozów załadowanych po brzegi towarami, głosów przekupek, bogactwa smakołyków do spróbowania, ale przede wszystkim od tłumu odwiedzających gości.


INFORMACJE DLA NABYWCÓW
Jarmark republikański to niezwykła okazja do znalezienia skarbów za niewielką cenę. Wszystkie oferowane towary będą kosztować maksymalnie 50 lindenów, a na pewno nie zabraknie też ciekawych freebiesów. Ponadto, za 1 lindena będzie można nabyć pączki i jabłka, natomiast rogaliki, gorąca herbata, popcorn, piwo i hot dogi będą dostępne gratis w dowolnych ilościach.
Uwaga: Wiele sprzedawanych towarów będzie 'no copy', więc jeśli po dokonaniu zakupu nie masz kupionego obiektu w inventory, kliknij prawym przyciskiem na obiekt stojący na straganie i wybierz opcję "Take", aby wziąć zakupiony towar.


INFORMACJE DLA SPRZEDAJĄCYCH
Każdy może wziąć udział w jarmarku i wystawić swoje towary, pod warunkiem, że cena każdego z nich nie przekracza 50 lindenów. Można sprzedawać swoje własne kreacje, ale pierwszeństwo będą miały osoby, które sprzedają towary unikatowe (np. istnieje tylko jedna kopia produktu, albo produkt nie jest już nigdzie indziej dostępny). Jeśli dawno nie sprzątaliście inventory, może czas to zrobić i sprzedać na jarmarku rzeczy, których nie używacie? Często dla innych osób są to skarby.
Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego jeśli chcesz mieć przydzielony stragan, decyduj się szybko i pisz IM do Ayumi Cassini.

Gwarantujemy ciekawe towary, dużo ludowej muzyki i świetną zabawę

PLANOWANE OTWARCIE JARMARKU: Poniedziałek, 23.03.2009, godzina 17:00

Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *