sobota, 28 marca 2009

Polska Wyspa Startowa


I doczekaliśmy się - wyspa startowa dla wszystkich polskich ciekawskich drugiego życia. Teraz już nawet bariera językowa nie uchroni ich przed straceniem. Przyrost naturalny i wydajność w pracy dramatycznie poleca na łeb i szyję. Już widzę te transparenty - "Polish Community klęską Polski!". Ech, aż kusi, żeby założyć nowe konto i zobaczyć jak to jest wylądować na polskiej ziemi.

Dzisiejsza uroczystość rozpocznie się częścią oficjalną o 17:00. Pół godziny później - prezentacja wyspy, a o 19:00 - całego projektu Polish Community. Na 20:30 zaplanowany jest koncert niespodzianka, a po nim bankiet i pokaz ogni sztucznych.
Agenda tematyczna (wydzielona w zaproszeniu) prezentuje się całkiem ciekawie. Będzie nieco o integracji polskiego tłumaczenia klienta z programem orientacyjnym wyspy, coś o programach społecznych oferowanych przez panele gridowe SL (co to są panele gridowe...?) i o Certyfikacji Mentorów polskich. Zapowiedziano także Uroczyste nadanie imienia Auli Audytorium. Czyjego? To ponoć też niespodzianka. Ja mam kilka propozycji/typów, ale pewnie i tak nie trafię.

Za koordynację całości imprezy odpowiedzialna jest Lionne Fairey, więc do niej wszelkie pytania.

Wszystkie fotki by Villemo
Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *